Odtwarzanie izolacji

Zabezpieczenie istniejącego już obiektu przed wilgocią może być niemałym wyzwaniem. Wymaga to zastosowania odpowiednich materiałów i technik oraz przeprowadzenia prac w taki sposób, aby nie naruszyć całej struktury budynku. Oferujemy profesjonalne odtwarzanie izolacji, dzięki któremu można skutecznie zabezpieczyć nawet starszy obiekt i uchronić go przed działaniem wilgoci.

Izolacja pionowa i pozioma

Zajmujemy się odtwarzaniem zarówno izolacji pionowej, jak i poziomej. Metoda wykonania jest uzależniona od konkretnego rodzaju budynku i materiału, z jakiego jest zbudowany. Najczęściej stosuje się rozwiązanie polegające na wtłoczeniu materiału izolacyjnego bezpośrednio do ściany poprzez wykonane wcześniej otwory. Metoda iniekcji pozwala na wykorzystanie szeregu różnych materiałów do izolacji.

Korzyści z odtwarzania izolacji

Odtwarzanie izolacji przeciwwilgociowej jest w pełni bezpieczne dla całej struktury budynku. Przed rozpoczęciem prac dbamy o dokładne przygotowanie powierzchni polegające na jej oczyszczeniu i usunięciu starych, zniszczonych przez wilgoć tynków. Nie wymaga to burzenia żadnych elementów obiektu.

Odtwarzanie izolacji, szczególnie w starszych obiektach, to inwestycja w przedłużenie żywotności całego budynku. Bez prawidłowej izolacji wilgoć w dłuższej perspektywie będzie miała bardzo niszczący wpływ na całą strukturę. Prawidłowo odtworzona izolacja likwiduje samo źródło problemu i zapobiega konsekwencjom w postaci pleśni w pomieszczeniach.

Oferujemy odtwarzanie izolacji przeciwwilgociowej w dowolnym obiekcie. Podczas realizacji korzystamy z najwyższej jakości materiałów oraz sprzętu, które zapewniają pełną skuteczność i długotrwałe efekty.

Zobacz inne usługi: