Izolacje przeciwwilgociowe – najlepsza ochrona przed wilgocią

Tworzymy zespół profesjonalistów, którzy doskonale znają się na wykonywaniu izolacji przeciwwilgociowych różnych pomierzeń, odtwarzaniu izolacji poziomej i pionowej, a także wykonywaniu innych zadań z tego obszaru. Jedną z podstawowych usług w naszej ofercie są izolacje przeciwwilgociowe.  Prace wykonujemy w oparciu o najwyższej jakości produkty oraz posiadamy autoryzowane certyfikacje w zakresie ich użytkowania.

Dlaczego dobra izolacja przeciwwilgociowa jest tak ważna?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wysokiej jakości izolacja przeciwwilgociowa jest niezwykle ważnym elementem konstrukcji każdego budynku. Wszystko dlatego, że nadmierna wilgoć gromadząca się w pomieszczeniach zwiększa ryzyko powstawania szkodliwych pleśni i grzybów, powoduje charakterystyczny zapach stęchlizny, a także negatywnie wpływa na strukturę budynku i komfort jego użytkowania. Izolacje budynków powinny być tworzone przez doświadczonych specjalistów, którzy pod uwagę wezmą wiele czynników. To nie tylko specyfika budynku i jego parametry techniczne, ale także lokalizacja, poziom wód podskórnych oraz rodzaj wykorzystanych w konstrukcji materiałów.

osuszanie-scian

Przygotowanie dobrej jakości izolacji przeciwwilgociowej przełoży się na komfort użytkowania budynku oraz bezpieczeństwo. Wilgotne ściany to doskonała przestrzeń do rozwoju szkodliwych grzybów i pleśni. Ponadto zawilgocony budynek traci swoje właściwości termiczne oraz szybciej ulega zniszczeniom. Ochronisz się przed tym, dzięki dobrze przygotowanej izolacji wspólnie z ekspertami RayArt.

Szczelna izolacja przeciwwilgociowa z RAYART

Przeprowadzimy oględziny budynku, a także wykonamy pomiary jego zawilgocenia. Następnie przeprowadzimy niezbędne prace remontowe związane z tworzeniem izolacji przeciwwilgociowej lub rekonstrukcją obecnej. Izolacje wykonujemy zarówno na remontowanych, jak i na nowo powstających obiektach. Zadbamy o neutralizację mostków wilgociowych, uszczelnienia, izolację fundamentów, ścian i tarasów i nie tylko. Nasz ekspert przedstawi Ci wszystkie możliwości współpracy.

Zobacz inne usługi: