Osuszanie i izolowanie fundamentów – zabezpiecz swój budynek

Zawilgocone fundamenty to częsty problem zarówno w starych, jak i nowszych budynkach. Wilgoć objawia się poprzez ciemne plamy, białe wykwity, odpadający tynk, zagrzybienie czy po prostu dziwny zapach w pomieszczeniach położonych blisko gruntu i nie tylko. Budynek, którego fundamenty nie są zabezpieczone przed wilgocią, jest narażony na ich stopniowe niszczenie. W przyszłości może to doprowadzić nawet do uszkodzeń konstrukcji budynku. Jednak nie jest to tylko problem dotyczący budynku, ale również zdrowia jego mieszkańców lub użytkowników. Klienci często próbują poradzić sobie z tym problemem sami. Jednak kończy się to jedynie niepotrzebnymi kosztami, brakiem efektów i frustracją. Jest to problem, który wymaga fachowych rozwiązań, w których nasza firma się specjalizuje. 

osuszanie-scian
zawilgocenie

Profesjonalne osuszanie fundamentów

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w osuszaniu fundamentów oraz ich zabezpieczaniu przed wilgocią. Hydroizolację fundamentów wykonujemy według najwyższych standardów i stosując sprawdzone technologie. Zależnie od sytuacji odnawiamy już istniejącą izolację przeciwwilgociową lub wykonujemy nową. Dzięki dużej fachowości i kompetencjom potrafimy działać według wszystkich, również wysoko wyspecjalizowanych procedur budowlanych. Mamy na swoim koncie wiele uratowanych budynków na terenie naszego kraju i za granicą.

Jakiego efektu można się spodziewać?

Nasza firma poradzi sobie z każdym problemem zawilgoconych fundamentów. Dopasujemy procedurę działania do konkretnego przypadku. Zastosujemy odpowiednią izolację fundamentów, bazując na jakościowych materiałach. Dzięki temu fundamenty budynku będą odporne na działanie wód podskórnych oraz gruntowych i nie będą ulegać korozji. Dzięki nam zapomnisz o problemach związanych z wilgocią i będziesz się cieszyć bezpiecznym dla mieszkańców budynkiem.

Zobacz inne usługi: