Odgrzybianie pomieszczeń

Oferujemy profesjonalne odgrzybianie pomieszczeń oraz całych budynków. Wykonamy niezbędną diagnostykę, zadbamy o kompleksowe przygotowanie budynku do całego procesu, a następnie przeprowadzimy go zgodnie z najwyższymi standardami, nie naruszając konstrukcji ścian.

Dlaczego w pomieszczeniach pojawiają się grzyby?

Pojawienie się szkodliwych grzybów i pleśni w pomieszczeniach związane jest z problemami technicznymi budynku. Najczęściej dotyczą one izolacji lub nieprawidłowo działającej wentylacji. W pomieszczeniach panuje zwiększona wilgoć, co stwarza idealne warunki do rozwoju grzybów. Jest to bardzo niebezpieczne, ponieważ szkodliwe drobnoustroje przenikają m.in. do układu oddechowego człowieka. W konsekwencji mogą prowadzić do poważnych zaburzeń oraz groźnych chorób. Dlatego warto postawić na profesjonalne odgrzybianie ścian. Nasi specjaliści przeprowadzą kompleksowy proces odgrzybiania pomieszczenia. Następnie zarekomendują wykonanie skutecznej izolacji przeciwwilgociowej, która utrudni powrót szkodliwych drobnoustrojów do wnętrz. Dzięki temu ryzyko ponownego powstawania grzybów i pleśni będzie zminimalizowane.

osuszanie-scian

Skuteczne usuwanie grzyba i pleśni na ścianach

Usługa odgrzybiania wykonywana jest przy pomocy specjalistycznych preparatów dogłębnie czyszczących powierzchnie i niszczących zarodniki grzybów. Każdorazowo proces usuwania wykwitów wspierany jest dokładnym osuszaniem powierzchni ścian i sufitów. Może obejmować tylko odgrzybianie budynków, jak i być uzupełniony o wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, likwidację mostków wilgociowych i inne prace w tym obszarze. Nasi specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu zadań i dbałości o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo, a także o bezpieczeństwo konstrukcji. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Zobacz inne usługi: