Jak sprawdzić zabezpieczenie przed wilgocią już istniejącego budynku? Dostępnych jest kilka technik pozwalających na przeprowadzenie działań bez naruszania całej struktury obiektu.

Profesjonalne odtwarzanie izolacji przeciwwilgociowej to usługa, która pozwoli zabezpieczyć każdy obiekt, nawet stary, przed negatywnym działaniem wilgoci. Z tego rozwiązania warto skorzystać, przejmując już istniejący budynek mieszkalny.

Fachowo wykonana izolacja pionowa i pozioma

Zlecając nam audyt wilgociowy i ewentualne osuszenie i odtwarzanie izolacji przeciwwilgociowej, masz szansę zadbać o bezpieczeństwo nabywanego budynku. Unikniesz wielu problemów związanych z wilgocią, która negatywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie. Metoda dobierana jest do konkretnego typu budynku oraz potrzeb inwestora. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest wtłaczanie materiału izolacyjnego do ścian poprzez wykonane wcześniej otwory. Metoda iniekcji wykazuje się bardzo dużą skutecznością, umożliwia wykonanie izolacji pionowej oraz poziomej.

Dlaczego warto zdecydować się na odtwarzanie izolacji przeciwwilgociowej?

Struktura budynku nie może być narażona na działanie wilgoci, ponieważ może to spowodować daleko idące uszkodzenia. Odtwarzając izolację, przedłużasz żywotność budynku.

Zanim przystąpimy do realizacji, bardzo dokładnie przygotowujemy powierzchnię, oczyszczamy i usuwamy zanieczyszczony wilgocią tynk. Działania te nie prowadzą do burzenia któregokolwiek z fragmentów obiektu. W żaden sposób nie naruszamy konstrukcji, dbając jedynie o oczyszczenie warstw tego wymagających.

Musisz mieć świadomość, że bez prawidłowej izolacji przeciwwilgociowej struktura obiektu ulegnie trwałemu uszkodzeniu i będzie groziła zawaleniem. Inwestycja w żaden sposób nie zwróci się, a przysporzy jedynie kłopotów. Likwidując już na samym początku źródło problemu, możesz cieszyć się brakiem wilgoci we wszystkich pomieszczeniach.

Odtworzenie izolacji przeciwwilgociowej można wykonać w dowolnym obiekcie. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały oraz sprzęty, dzięki którym prace przynoszą długotrwałe rezultaty.